W celu świadczenia usług najwyższej jakości korzystamy z plików cookie. Korzystając z naszego portalu zgadzasz się na używanie plików cookie zgodnie z naszą polityką prywatności
 
 

MAŁGORZATA WYSOCKA-KIBART

 

Idea Papierowe Sny powstała w roku 2018 r. Inspiracją stały się zmiany zachodzące w środowisku naturalnym a także wpływ technologii na nasze odczuwanie, przeżywanie i budowanie więzi z drugim człowiekiem.
Artystka pragnie tworzyć sztukę przystępną, szczerą w przekazie a jednocześnie pozbawioną nachalnych czy drastycznych środków obrazowania. To próba obudzenia drzemiących w nas pokładów wrażliwości i empatii. To również zaproszenie do kontemplacji natury, zanurzenia się w ciszę ulotną jak papier, której na co dzień pozostawiamy sobie tak niewiele

Papierowy Sny powstały z wewnętrznej potrzeby budowania dialogu pomiędzy twórcą a widzem. Nienachalnego i jednocześnie ponadczasowego. 
Artystka pragnie tworzyć sztukę przystępną, szczerą w przekazie a jednocześnie pozbawioną nachalnych czy drastycznych środków obrazowania. Papierowe Sny to próba obudzenia drzemiących w nas pokładów wrażliwości i empatii. To również zaproszenie do kontemplacji natury, zanurzenia się w ciszę ulotną jak papier, której na co dzień pozostaje nam tak niewiele.