W celu świadczenia usług najwyższej jakości korzystamy z plików cookie. Korzystając z naszego portalu zgadzasz się na używanie plików cookie zgodnie z naszą polityką prywatności
 

O NAS

Galeria LUMARTE - SZTUKA ONLINE jest internetową platformą wystawienniczą i zakupową, gdzie spotykają się artyści, kolekcjonerzy i miłośnicy sztuki. Galeria Lumarte jest  także inspiracją i źródłem dla osób poszukujących pomysłów na urządzenie wnętrz – zarówno domowych jak i biznesowych.  Wychodzimy z założenia, że przyjemność z obcowania ze sztuką możemy czerpać na co dzień ponieważ miejsce sztuki jest nie tylko w galeriach i muzeach, ale także blisko nas, tam gdzie przebywamy najczęściej: w naszym domu czy miejscu pracy.

Justyna Stoszek (Forest Forever), Kruk, wydruk fine art
Justyna Stoszek (Forest Forever), Kruk, wydruk fine art

Szczególną uwagę przywiązujemy do jakości. Wydruki prac oferowanych w galerii powstają lokalnie, w Polsce - w najlepszych drukarniach zajmujących się drukiem artystycznym. Wszystkie obrazy drukowane są na podłożach muzealnej jakości, co zapewnia im długowieczność. Stąd gwarancja, że zamówiona praca przez pokolenia będzie wyglądała dokładnie tak jak powinna.

Tytus Brzozowski, Lampiony i Mosty, wydruki fine art w seriach limitowanych
Tytus Brzozowski, Lampiony i Mosty, wydruki fine art w seriach limitowanych

Niepowtarzalne dzieła dostępne w Galerii Lumarte, w postaci oryginałów jak i wydruków Giclee znajdują odbiorców na całym świecie. Z dumą reprezentujemy i promujemy uznane oraz wschodzące talenty, zarówno artystów pochodzących z Polski, Europy i świata. Wśród artystów Lumarte znajdują się znakomici malarze, graficy, ilustratorzy, fotograficy oraz twórcy intermedialni. Różnorodność tematyk, stylów i technik z pewnością pozwoli nam znaleźć dokładnie to czego szukamy. 

Elicia Edijanto, wydruki fine art
Elicia Edijanto, wydruki fine art