W celu świadczenia usług najwyższej jakości korzystamy z plików cookie. Korzystając z naszego portalu zgadzasz się na używanie plików cookie zgodnie z naszą polityką prywatności
 
 

LESZEK BUJNOWSKI

 
Leszek Bujnowski ur. w Dąbrowie Górniczej w 1977 roku. Zajmuje  się głównie fotografią kreacyjną. Wielokrotnie nagradzany w konkursach fotografii kreatywnej organizowanych m.in. przez  Photographic Society of America - światową organizację non-profit zrzeszającą fotografów. O Leszku Bujnowskim piszą również media polskie i zagraniczne – publikacje na temat jego prac ukazały się m.in.: w Fotoblur, Professional Photographer, Vain Magazine czy Le Grand Magazine. Znajduje odbiorców dla swoich prac na całym świecie.
Wielką pasją Leszka Bujnowskiego jest fotografia kreacyjna. W swych fotomontażach, wykonanych w całości ze zrobionych wcześniej przez siebie zdjęć, eksploruje świat wokół siebie, aby na jego podstawie tworzyć fantastyczne krainy i sytuacje. Świat Bujnowskiego przepełnia niezwykła atmosfera tajemniczości i harmonii, która z jednej strony zaciekawia, pobudza do interpretacji a z drugiej, emanując ciszą koi i uspokaja.