W celu świadczenia usług najwyższej jakości korzystamy z plików cookie. Korzystając z naszego portalu zgadzasz się na używanie plików cookie zgodnie z naszą polityką prywatności
 
 

ALICJA POSŁUSZNA

 
Urodziłam się i mieszkam w Bydgoszczy. Z wykształcenia jestem filozofem z zamiłowania - fotografem. Wyróżnienie w konkursie ND Awards Photo Contest, publikacja zdjęć w cyklu opowiadań, projekt okładki do książki czy publikacja w magazynie 'Eye Photo Magazine', to dla mnie ogromna radość z tworzenia i dzielenia się swoją pasją.
Fotografia to moja miłość niemal od dziecka. Pamiętam, jak lubiłam wpatrywać się w historie ludzi i miejsc zapisane na małym kawałku połyskującego papieru. Kiedy dorastałam, aparat był moim nierozłącznym przyjacielem, ale nauka, obowiązki młodej mamy i nowe wyzwania dorosłego życia uśpiły na parę lat rodzącą się pasję. Od dziesięciu lat z fotografią jesteśmy nierozłączne. Fotografowanie ciekawych ludzi, miejsc oraz zaaranżowanych przeze mnie sytuacji, jest dla mnie sposobem na 'rozszyfrowanie świata'. Aparat fotograficzny  wzmacnia wrażenia i pozwala na dotyk chwili, której przeznaczeniem, już od momentu powstania, było zapomnienie. Obraz  jest aktem dobrowolnego odsłonięcia natury fotografującego, więc poniekąd ukazuję się przed obserwatorem bez maski, w pełni wolna i szczęśliwa zapraszam do świata widzianego moimi oczami.