In order to provide the highest quality services we use cookies. By using our site you agree to use cookies in accordance with our privacy policy.
 
 

LESZEK BUJNOWSKI

 
Leszek Bujnowski is a photographer based in Poland. Born in 1977. His main passion is photomanipulation. Many times awarded  inter alia by Photographic Society of America - world non-profit organization focused on art photography. He published in  Fotoblur, Professional Photographer, Vain Magazine czy Le Grand Magazine. He's got fans and collectors of his work all around the globe.
Wielką pasją Leszka Bujnowskiego jest fotografia kreacyjna. W swych fotomontażach, wykonanych w całości ze zrobionych wcześniej przez siebie zdjęć, eksploruje świat wokół siebie, aby na jego podstawie tworzyć fantastyczne krainy i sytuacje. Świat Bujnowskiego przepełnia niezwykła atmosfera tajemniczości i harmonii, która z jednej strony zaciekawia, pobudza do interpretacji a z drugiej, emanując ciszą koi i uspokaja.Wielką pasją Leszka Bujnowskiego jest fotografia kreacyjna. W swych fotomontażach, wykonanych w całości ze zrobionych wcześniej przez siebie zdjęć, eksploruje świat wokół siebie, aby na jego podstawie tworzyć fantastyczne krainy i sytuacje. Świat Bujnowskiego przepełnia niezwykła atmosfera tajemniczości i harmonii, która z jednej strony zaciekawia, pobudza do interpretacji a z drugiej, emanując ciszą koi i uspokaja.