W celu świadczenia usług najwyższej jakości korzystamy z plików cookie. Korzystając z naszego portalu zgadzasz się na używanie plików cookie zgodnie z naszą polityką prywatności
 
 

NATALIA REX

 
Natalia Rex to polska artystka, która od ponad dziesięciu lat zajmuję się fotografią cyfrową i autoportretem. Inspiracje czerpie z miłośći do polskiej sztuki ludowej, mitologii, ikonografii i surrealizmu. Swoje autoportrety wykorzystuje do ukazania momentów i uczuć w życiu i aspektów swojej tożsamości, wykorzystując surrealistyczne i mroczne środowiska.  Jej główną metodą planowania i tworzenia obejmuję szkicowanie, cyfrowe fotomontaże oraz decoupage.  Od 2015 roku jej twórczość była publikowana w wielu stronach i publikacjach zagranicznych oraz podczas festiwali i wydarzeń kulturalnych.
Natalia Rex szuka inspiracji w różnych mitach i lubi pokazywać elementy fantazji i surrealizmu, aby zaskoczyć swoich widzów. Chce, aby w jej pracach znalazły się elementy kultury i natury słowiańskiej, które odzwierciedlają to, co dla niej najważniejsze, a także elementy surrealizmu i czasem horroru, który wyraża emocje z jej życia. Jej twórczość zawiera elementy nostalgii i samotności.