W celu świadczenia usług najwyższej jakości korzystamy z plików cookie. Korzystając z naszego portalu zgadzasz się na używanie plików cookie zgodnie z naszą polityką prywatności
 
 

KAMILA ZŁOTNICKA

 

Nazywam się Kamila Dorota Złotnicka. Obecnie tworzę pod pseudonimami K.DoroZłotnicka vel. K.Doro. Jestem absolwentką Policealnego Studium Plastycznego „Collage” w Warszawie, gdzie uzyskałam dyplom plastyka o specjalności reklamy wizualnej. Od 2009r. prezentowałam swoje prace na wystawach indywidualnych i zbiorowych oraz brałam udział w aukcjach charytatywnych. Jestem członkiem Związku Plastyków Artystów RP oraz Warszawskiego Stowarzyszenia Plastyków. Obrazy mojego autorstwa znajdują się w Muzeum Wojska Polskiego (plener na Skarpie) oraz zbiorach prywatnych.

Wystawy indywidualne:
2020.  -
budynek PASTy, Warszawa
2019  - Miejsce Aktywności Lokalnej, Warszawa
2018  - Galeria Sztuki Ratusz, Legionowo
2016  - Kawiarnia Ara Art Cafe, Warszawa
           - Siedziba firmy „7bulls.com”, Warszawa
2013  - Klub mieszkańców „Szafir”, Warszawa

Wystawy zbiorowe:
2017 
- Centrum Kreatywności, Warszawa
2016 - DPS, Warszawa
2015 - Wydział Zarządzania UW, Warszawa
           - Budynek Senator, Warszawa
           - DPS, Warszawa
2014  - Galeria ZADRA, Warszawa
           - Wydział Zarządzania UW, Warszawa
           - Muzeum Wojska Polskiego - „Majówka na skarpie”, Warszawa
2010  - Galeria ZADRA, Warszawa
2009  - Galeria ZADRA, Warszawa

Do 2021r. w swojej pracy twórczej najchętniej posługiwałam się techniką suchego pastelu, malując subtelne pejzaże. Obecnie w wyniku artystycznych poszukiwań odnalazłam się w czarno-białych grafikach. Tematy czerpię z otaczającej natury, a także z nieograniczonych przestrzeni własnej wyobraźni. Jestem marzycielką i kreatywnym twórcą. Oprócz malarstwa zajmuję się tworzeniem muzyki intuicyjnej, pisaniem tekstów pismem automatycznym oraz pracą z energiami.