W celu świadczenia usług najwyższej jakości korzystamy z plików cookie. Korzystając z naszego portalu zgadzasz się na używanie plików cookie zgodnie z naszą polityką prywatności
 
 

JUSTYNA STOSZEK

 
Maluję i rysuję od dziecka. Byłam dzieckiem kochającym ziemię, drzewa, zieleń, kochającym ruch. Ukończyłam naukę w liceum plastycznym i w Akademii Sztuk Pięknych. Jestem wykształconą malarką i rzeźbiarką. Uzyskałam dyplomy i wyróżnienia, ale prawdziwą drogę do tego, co nazywamy tworzeniem pokazała mi joga. Drogę wskazała mi moja własna praktyka, praca z ludźmi i najlepsi nauczyciele, jakich na tej drodze spotkałam. Drogę wytyczył mi taniec.
Od roku 2009 tworzę Przepływ - autorską formę pracy z ciałem i emocjami, łączącą taniec, jogę, plastykę, muzykę i poezję. Najistotniejsza w tej praktyce jest samoobserwacja, która prowadzi do samopoznania, nie zaś szukanie nowej, "lepszej" metody. Przepływ rozwija wszelkie formy twórczego działania i daje możliwość powrotu do mistycznych korzeni tworzenia, poza intelektualnymi i ambicjonalnymi rozgrywkami.